The UvA-LINKER will give you a range of other options to find the full text of a publication (including a direct link to the full-text if it is located on another database on the internet).
De UvA-LINKER biedt mogelijkheden om een publicatie elders te vinden (inclusief een directe link naar de publicatie online als deze beschikbaar is in een database op het internet).

Zoekresultaten

Zoekopdracht: faculteit: "FNWI" en publicatiejaar: "1998"

AuteursA. Berkovich, B.M. McCoy, A. Schilling
TitelRogers--Schur--Ramanujan Type Identities for the M(p,p') minimal models of Conformal Field Theory
TijdschriftCommunications in Mathematical Physics
Jaargang191
Jaar1998
Pagina's325-395
ISSN00103616
FaculteitFaculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica
Instituut/afd.FNWI: Institute for Theoretical Physics (ITF)
Soort documentArtikel
Document finderUvA-Linker