The UvA-LINKER will give you a range of other options to find the full text of a publication (including a direct link to the full-text if it is located on another database on the internet).
De UvA-LINKER biedt mogelijkheden om een publicatie elders te vinden (inclusief een directe link naar de publicatie online als deze beschikbaar is in een database op het internet).

Zoekresultaten

Zoekopdracht: faculteit: "FNWI" en publicatiejaar: "1996"

AuteursP.A. Farrell, P.W. Hemker, G.I. Shishkin
TitelDiscrete Approximations for Singularly Perturbed Boundary Value Problems with Parabolic Layers, II
TijdschriftJournal of Computational Mathematics
Jaargang14
Jaar1996
Pagina's183-194
ISSN02549409
FaculteitFaculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica
Instituut/afd.FNWI: Korteweg-de Vries Institute for Mathematics (KdVI)
Soort documentArtikel
Document finderUvA-Linker