The UvA-LINKER will give you a range of other options to find the full text of a publication (including a direct link to the full-text if it is located on another database on the internet).
De UvA-LINKER biedt mogelijkheden om een publicatie elders te vinden (inclusief een directe link naar de publicatie online als deze beschikbaar is in een database op het internet).

Zoekresultaten

Zoekopdracht: faculteit: "FNWI" en publicatiejaar: "1991"

AuteursA. Doelman, W. Eckhaus
TitelQuasi-periodic and homoclinic solutions of modulation equations / Proc. IUTAM-Symp. on Nonlinear Hydrodynamic Stability and Transition
TijdschriftEuropean journal of mechanics. B: fluids
Jaargang10
Jaar1991
Pagina's131-136
ISSN09977546
FaculteitFaculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica
Instituut/afd.FNWI: Korteweg-de Vries Institute for Mathematics (KdVI)
TrefwoordenQuasi-periodic and homoclinic solutions; modulation equations
Soort documentArtikel
Document finderUvA-Linker