The UvA-LINKER will give you a range of other options to find the full text of a publication (including a direct link to the full-text if it is located on another database on the internet).
De UvA-LINKER biedt mogelijkheden om een publicatie elders te vinden (inclusief een directe link naar de publicatie online als deze beschikbaar is in een database op het internet).

Zoekresultaten

Zoekopdracht: faculteit: "FEB" en publicatiejaar: "1999"

AuteursA. de Schepper, M.J. Goovaerts, B. Heijnen
TitelA recursive scheme for perpetuities with positive random positive interest rates
TijdschriftScandinavian Actuarial Journal
Jaar1999
Nummer1
Pagina's1-14
ISSN03461238
FaculteitFaculteit Economie en Bedrijfskunde
Instituut/afd.FEB: Amsterdam School of Economics Research Institute (ASE-RI)
Soort documentArtikel
Document finderUvA-Linker